ART / Lithographs / Färglitografi 9287337
nr 928 7337
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Madeleine Pyk (b. 1934), 194/250, Löst blad, sheet: 60 x 60,
Färglitografi , Madeleine Pyk (f. 1934), 194/250, Löst blad, bladets mått: 60 x 60
Madeleine Pyk, born 1934 in Stockholm.
1000
SEK 1100
Monday December 1 2014
at 19:35:46
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
900 kr
1.100 kr